четвер, 28 січня 2010 р.

Д/з на 29.01.10

1.Які середовища передавання даних ви знаєте?
1.Залежно від виду сигналу використовують різні середовища передавання - проводові чи безпроводові.Середовищами передавання у комп'ютерних мережах можуть бути телефонні кабелі, коаксіальні кабелі, виті пари та волоконно-оптичні кабелі.2.Наведіть приклади мережного обладнання.
2.Приклади мережного обладнання: принт-сервери, монтажне обладнання(інструменти), модеми,мережеві адаптери,комутатори / концентратори,комутатори,концентратори,мости / маршрутизатори,інше мережеве обладнання,бездротове обладнання для передачі даних,конвертори інтерфейсів і швидкостей,мультиплексори,сервери доступу,мережеві кабелі і роз'єми...
3.Які пристрої називають шлюзами?
3.Для з'єднання 2-ох мереж або окремих сегментів однієї мережі використовують спеціальні пристрої,які називають шлюзами.Найпоширеніші представники пристроїв цього типу - мости та маршрутизатори.
4.Чи встановлюють на серверах такі самі ОС,як на персональних комп'ютерах?Яке ще програмне забезпечення встановлюють на серверах?
4.На серверах не встановлюють такі самі ОС,як на персональних комп'ютерах.На серверах спеціальні серверні версії ОС.....антивіруси ,брандмауери...різні службові програми для контролю за обміном інформації із сервером.
5.Як зберігаються дані облікового запису користувача в клієнт-серверних мережах?
5.У клієнт-серверних мережах облікові записи користувачів ,а також інформація про інші об'єкти мережі можуть зберігатися централізовано.Це дає змогу централізовано керувати користувачами ,а тим - працювати на різних комп'ютерах під одним обліковим записом.Водночас користувачі можуть мати окремі облікові записи на локальних комп'ютерах. Отже,зареєструвавшись у клієнт-серверній мережі ,ви фактично увійдете в мережу   й отримаєте права доступу до мережних ресурсів,надані вашому обліковому запису (тобто вам)адміністратором.
6.Які данні вводить користувач під час входу в систему.
6.Щоб зайти в систему користувач має ввести такі дані:
  1)ввести ім'я користувача;
  2)пароль.
ПИТАННЯ ДЛЯ РОЗДУМІВ
 1.Чи можна для побудови однієї локальної мережі використовувати різні за типом середовища передавання?

1.Так,можна для побудови однієї локальної мережі використовувати різні за типом середовища передавання.Важливою класифікаційною ознакою локальної обчислювальної мережі є метод управління середовищем передачі даних. У локальній обчислювальній мережі з моноканалом можна виділити два методи доступу до моноканалу: детермінований і імовірнісний. До першої групи відносяться: метод вставки реєстру, метод циклічного опиту, централізований і децентралізований маркерний метод і інші. До другої групи (імовірнісні методи доступу) – методи прослуховування моноканалу на початок передачі,з прогнозуванням,зіткненням та деякі інші. 2.*Якщо принтер оснащено мережним інтерфейсом ,то чи можна його підключити безпосередньо до мережі ,а не до одного з комп'ютерів ?У чому відмінність таких підключень?
2.*1)у будь-яких середовищах існують однакові правила, протоколи......якщо налаштувати протоколи клієнтських машин однаково на 1 або декілька серверів, то спосіб передачі данних не має значення.
     2)при такому підключенні принтера є можливість дати усім або обмеженій кількості користувачів доступ до нього. у випадку налагодження доступ через паралельні порти комп'ютера і принтера, комп'ютер виступає і ролі сервера і має бути постійно увімкненим, щоб усі мали доступ, що собою веде до електрозатрат.
ЗАВДАННЯ ДЛЯ ДОСЛІДЖЕНЬ
 1.Визначте ,якого типу мережу розгорнуто у вашому класі та яке мережне обладнання для цього використано.
  1.У нашому класі використовується локальна мережа.Для цієї мережі використано комутатор.
  2.Яке середовище передавання використовується в мережі вашої школи?
 2.У нашій школі використовується кабельне середовище передавання інформації.

Немає коментарів:

Дописати коментар